10 травня 2024 року здобувачі освіти та викладачі Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь у наймасштабнішій онлайн-руханці.
Символ нашої руханки – трек Аlyona Аlyona та Jerry Heil, які представили Україну на Євробаченні-2024 11 травня. Головна мета – підтримати українських виконавиць, популяризувати спорт та культуру.
Організатори заходу: викладачі фізичної культури Тетяна Шатковська та Людмила Журавель, психолог коледжу Олена Побережець, культорганізатор Надія Нагалевська.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-10_13-10-29-949-1024x888.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-10_13-09-59-938.jpg)