30 та 31 жовтня, в межах святкування Національним банком України Всесвітнього дня заощаджень, здобувачі освіти коледжу взяли активну участь в низці освітніх заходів «Тиждень заощаджень».
Відвідавши вебінар “Таємниця давніх скарбів – витоки історії заощадження” від старшого зберігача фондів “Музею грошей” НБУ Андрія Бойка-Гагаріна, студентки групи Д-3 Марущак В., Котлярова А. й групи ХМ-3 Рашкович Р., Шевчук А. та Гончарук В., отримали можливість підвищити свою фінансову грамотність в питаннях: що таке скарби та чому ними багата наша земля; про містичність та роль скарбів в українській культурі; про сенсаційні скарби сучасності; про українські традиції заощадливості тощо.
Бажаємо нашим студенткам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям плідного навчання та професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхненна думка й щирі почуття, а вірні друзі сприяють звершенням в ім’я розквіту України.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-31_13-18-41-228-1024x710.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-31_13-18-41-396-710x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-31_13-19-16-757-792x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-31_13-18-41-262-787x1024.jpg)