Упродовж 11-18 жовтня кожного року викладачі фізичного виховання Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну активно залучають здобувачів освіти до пізнання олімпійського руху, його символіки та значення.
Завдання Олімпійського тижня у коледжі – популяризувати спортивний та здоровий спосіб життя й ознайомити з різними видами олімпійського спорту.
У межах проведення Олімпійського тижня викладачами фізичного виховання, Тетяною Шатковською, Людмилою Журавель та Сергієм Чіжовим, були проведені такі конкурси та змагання:
- конкурс малюнку «Олімпійська символіка та Олімпійські види спорту» серед здобувачів освіти груп М-3 та ХМ-2. Переможницею стала Анна Діденко (гр. ХМ-2). Членом журі була також і Олена Гріщенко, викладач рисунку та живопису.
- конкурс «Грація» серед здобувачів освіти групи Хм-1. Переможницею стала Аріна Присяжнюк
- естафетний біг 4х30м серед дівчат групи К 11-12.
Вітаємо всіх переможців та учасників заходу! Бажаємо всім міцного здоров’я! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-18_12-06-04-145.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-18_12-06-30-699.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-18_12-08-38-660.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-18_12-05-52-399.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-18_12-07-12-646.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-18_12-05-10-737.jpg)