У травні 2022 року на базі Державного біотехнологічного університету відбувся онлайн-турнір «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах», у якому прийняли участь 1342 учасника. Студентка Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну спеціальності Видавництво та поліграфія Заломська Мар’яна Тимурівна під керівництвом Рисаченко Галини Олександрівни посіла ІІ місце у секції 36 «Туристична Україна».
Вітаємо переможця!
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/3005.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/30051.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/30052.jpg)