Здобувачі освіти, майстри в/н та викладачі циклової комісії напряму «Легка промисловість», в тісній співпраці з підприємством «Валтекс», виконували виробниче замовлення, а саме розкрій та пошиття спецодягу з різних видів тканин. Студенти та учні з великою відповідальністю підійшли до виконання завдання. Вчасно було виготовлено і відвантажено 1250 одиниць спецодягу високої якості.
З перших кроків і до завершення навчання кожен з викладачів та майстрів в/н, напрямку «Легка промисловість», докладають максимум зусиль щодо формування «Hard skills» і «Soft skills» навичок та універсальних компетенцій у здобувачів освіти і розвитку професійних вмінь та відповідальності, адже це запорука успіху.
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2401-2.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2401-3.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2401-4.jpg)