6 лютого 2024 року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли активну участь у тренінгу «Інклюзивний підхід та доступність у роботі з молоддю», що відбувся в межах реалізації проєкту «Молодь надає крила».
Тренінг спрямований на вирішення проблеми упередженого ставлення до дітей з інвалідністю та інформування молоді про інвалідність.
Під час заходу здобувачі освіти дізналися про інклюзивний словник та найпоширеніші помилки у спілкуванні, закріпили поняття інклюзія та безбар’єрність, а також мали змогу попрацювати в командах та обмінятися інформацією.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-07_11-03-47-760.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-07_11-03-54-693.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-07_11-03-44-123.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-07_11-03-27-684.jpg)