Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас-2022» в Україні успішно завершено. Попри всі складнощі учасники від Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну під керівництвом викладача Кулик К.А. зуміли гідно представити навчальний заклад та показали відмінні й добрі результати.
Здобувачі освіти професії Оператор комп’ютерної верстки Висоцький Вячеслав Михайлович та Рижов Ярослав Русланович за кількістю балів посіли 4-те місце серед учасників Київської області.
Вітаємо здобувачів освіти! Бажаємо успіхів в навчанні та наснаги для подальших перемог!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/Бобер-переможці-2022.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/Сертифікат_Висоцький.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/Сертифікат_Рижов.jpg)