Сьогодні, 4 червня 2024 року, ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії. В День їх світлої пам’яті потурбуємось про живих і дамо частинку уваги, любові і добра нашим дітям, які живуть без батьків.
Студенти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, груп М-1 та М-4 разом з викладачем Людмилою Поштаренко та культорганізатором Надією Нагалевською знову відвідали КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини».
Це був незабутній день як для дітей, так і для студентів. Ми побачили, як багато радості і надії можуть принести навіть невеликі жести доброти. Візит до будинку дитини став яскравим прикладом того, як важливо підтримувати один одного у важкі часи. Такі ініціативи не лише покращують настрій дітей, але й сприяють формуванню у студентів відчуття відповідальності та співчуття.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717503065-1.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717503065-3.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717503064-2.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1717503064-1.jpeg)