16 травня 2024 року здобувачі освіти ІІ курсу (групи К-15) за професією 7433 Кравець під керівництвом майстра виробничого навчання Тетяни Медведєвої відвідали ТОВ «ВОРЛД ТРЕЙД».
Екскурсію організовано в рамках співпраці коледжу з підприємствами Білої Церкви. Метою є поглиблення знань здобувачів освіти щодо інноваційних технологій виготовлення швейних виробів.
Учасники екскурсії мали можливість дізнатись етапи виготовлення речей для ЗСУ: сумки для ноутбуків та сумки для особистої гігієни.
Дякуємо директору підприємства Олійник Наталії Іванівні за проведення практичної зустрічі та зосередження уваги на тонкощах технологічного процесу.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-1af6d178585c8bc1a76cefbaed1d346a46a9fe5a07da594023286f68ec1aaf61_fda138dba32bf5fd.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-3c17ab20522b930ccd268c2b6eb29a343a9e3e3e9ff9d962d3d352853197ba8a_4aba2287ad72fab7.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/0-02-05-e88338c0872b5fa7021b6308d2769d0621f1017f55c2f1f66167b529a3980790_63d73a99b57b2a4d.jpg)