7 травня 2024 року, у рамках Днів науки та творчості у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну, між здобувачами освіти та викладачами відбувся товариський матч з волейболу.
Команда дівчат продемонструвала свою підготовку з волейболу, а викладачі проявили себе як досвідчені гравці.
Ця зустріч стала невід’ємною складовою спортивного розвитку здобувачів освіти, відкривши нові перспективи та надихнувши їх на подальші досягнення у цій сфері.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-07_17-47-11-896-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-07_17-52-59-105-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-07_17-52-23-351-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-07_17-56-15-828-1024x768.jpg)