Сьогодні відбулося вручення свідоцтв стипендіата міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів Білої Церкви.
21 студент, який успішно навчається, здійснює наукові дослідження, бере активну участь у громадському житті закладу та громади протягом року отримуватиме стипендію міського голови.
Вітаємо Тетяну Спіцину та Дениса Максимця, студентів другого курсу групи В-2 Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну! Бажаємо й надалі не зупинятися на досягнутому!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701848620-6.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701848620.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701848620-3.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo1701848620-2.jpeg)