Театр моди та зачіски «Діамодус» Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну посів 1 місце у Міжнародному конкурсі «ГОЛЛІВУДСЬКА АЛЕЯ | HOLLYWOOD ALLEY» на платформі «АЛЕЯ ЗІРОК УКРАЇНИ». Це творчі конкурси міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Конкурс проходив під девізом: «Кожен талант має право стати зіркою».
Театр моди та зачіски «Діамодус» дистанційно презентував груповий проєкт студентів напряму «Легка промисловість» під назвою «Відродження».
Учасники отримали фахове оцінювання жюрі, коментарі майстрів, призи, а також просування і рекламу в Україні, Європі і США.
Талановита Україна переможе! Ми в цьому впевнені! І працюємо на те, щоб Україна і її культура ставали ще більш модними у світі, а головне – щоб перед українськими талантами відкривалися усі творчі шляхи світу.
Посилання на персональну сторінку створену організаторами на проєкті прикріпляємо нижче:
Театр моди та зачіски «Діамодус»
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/09-259.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/Hollywood-Alley-Diploma-Diamodus-1.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-23_09-26-13.jpg)