23 травня 2024 року в парку «Олександрія» відбувся тренінг з надання першої домедичної допомоги.
Організатори тренінгу: Білоцерківський медичний фаховий коледж і Станція швидкої та екстреної медичної допомоги м. Біла Церква.
Здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну відвідали тренінг разом з викладачем фізичної культури Тетяною Шатковською, психологом Оленою Побережець та культорганізатором Надією Нагалевською.
Тренінг з надання долікарської допомоги – це інтенсивний практичний курс, спрямований на отримання основних, критично важливих навичок збереження життя та методів стабілізації стану постраждалих до прибуття медичних служб. Тренінг включав як теоретичну так і практичну частини.
Наприкінці тренінгу волонтерський штаб ТРО пригостив всіх охочих смачним обідом.
Дякуємо професіоналам та досвідченим медикам за можливість отримати корисні знання та навички, які вкрай важливі сьогодні!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716542423.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716542743.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716542472.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716542502-2.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716542472-3.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo1716542502.jpeg)