В рамках проведення в коледжі «Тижня академічної доброчесності» 13 листопада, під керівництвом викладача економіки В. Цибок, для учнів групи П 19-20 відбувся семінар-тренінг «Хабарництво як одне із порушень академічної доброчесності».
Мета заходу полягала в підвищенні рівня академічної культури здобувачів освіти, популяризації принципів академічної доброчесності, зокрема у визначенні: факторів й причин, що спонукають учасників освітнього процесу бути причетними до хабарництва; наслідків та інструментів стримування його появи; боротьба та відповідальність за хабарництво в освітніх закладах тощо.
Хабарництво – це комплексна, політична, соціальна, економічна та культурна проблема; це багатолике зло, яке приймає різноманітні форми й завдає шкоди. Але освітня сфера, враховувати стратегічні пріоритети, цілі та завдання, може й має стати лідером при впровадженні стандартів та норм для профілактики або боротьби з існуючим хабарництвом, тому що ментальність нації змінюється, в першу чергу, через освіту й виховання.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-92d7ddda22acaa3a9c9e80bdbdddf48dbf9c5ed0c254f6d596e2c27802097af4_d8188a86fe6a4eb2-1024x625.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-be505b4fd830d68f0f30e122ac5d7bb4abe0df34ad7992cf71eca38897e8981d_b095b2eedcd9a5f-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-2607460a705d2a8488452ba24545a07a0b13ba9e3cda069adfa137cbba5a42c9_7f607ddb1cb0859b-1024x768.jpg)