19 жовтня 2023 року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли активну участь у другій зустрічі з представником відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Івченко Євгенією, яку організував Науково-методичний центр ВФПО. Під час заходу були розглянуті дуже важливі питання:
– вживання наркотичних речовин;
– відповідальність за розповсюдження наркотичних речовин;
– запобігання та попередження правопорушень в освітньому середовищі та створення безпечних умов навчання та викладання.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo1697786195-1-1024x574.jpeg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo1697786194-1024x521.jpeg)