16 травня, у Всесвітній день вишиванки, здобувачі освіти групи ХМ-1 разом з викладачем Оленою Гріщенко в межах опанування навчальної дисципліни Історія костюму та зачіски відвідали театралізоване дійство та етно-дефіле «Чарівна краса вишиванки» у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей».
Під час театралізованого дійства було розкрито глибину автентичних традицій української вишиванки, показано багатство та різноманітність стилів та технік вишивання, а під час дефіле були вперше продемонстровані вишиті сорочки з фондів Білоцерківського краєзнавчого музею.
Студенти змогли вкотре переконатися у важливості вишиванки, яка впродовж історії була об’єднуючим фактором українського народу і сьогодні є духовною бронею, запорукою виживання української нації.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-16_16-42-32-732-1024x657.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-16_16-42-40-014-1019x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-16_16-42-34-497-918x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2024-05-16_16-42-40-322-1024x734.jpg)