IV етап обласного конкурсу «Апсайклінг як мистецтво»

В еру екологічних викликів, які стоять перед сучасним світом, Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну підтримує концепцію «Reduce, Reuse, Recycle» (Скоротити, Повторно використовувати, Переробляти). Ці три принципи є не лише керівними засадами екологічного стилю життя, але й могутнім інструментом для захисту нашої планети від негативного впливу людської діяльності.

29 листопада 2023 року представниками Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну вдало презентовано творчо-пошуковий проєкт, що об’єднав здобувачів освіти та педагогічний колектив, на заключному етапі обласного конкурсу «Апсайклінг як мистецтво» серед учнівсько-педагогічних колективів ЗП(Т)О та ФПО Київської області, який було організовано НМК ПТ(Т)О у Київській області, у період з вересня по листопад 2023 року.

Дякуємо всім учасникам освітнього процесу коледжу за проявлену творчість, креативність та неординарні ідеї у відновленні та повторному використанні речей. З нетерпінням очікуємо результатів конкурсу, що будуть оприлюднені 20 грудня 2023 року.