Learning English is fun!

Вивчення англійської мови – це прекрасна можливість для здобувачів освіти нашого коледжу розширити своє уявлення про світ, дізнатися про життя в інших країнах, познайомитися з багатою культурою різних народів. Володіти іноземною мовою означає розуміти і вміти говорити, читати, писати, слухати і думати по-іншому. Переваги володіння саме англійською мовою поширюються як на соціальне, так і на професійне життя кожної людини.
Саме тому 16 травня в рамках проведення Днів науки та творчості «Інтелект + Професіоналізм» в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну викладач іноземної мови Юлія Линова разом зі студентами 1 курсу освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» зустрілись на інтелектуальній грі «Learning English is fun!».
У змаганнях брали участь 3 команди, а саме: «Trouble Makers», «Weekend Warriors», та «Flying Monkeys». Завдання стосувалися як теорії граматики та фонетики англійської мови, так і королівської родини Великої Британії, багаторічної історії цієї неймовірної країни, національно-патріотичного виховання. Здобувачі освіти засвідчили високий рівень знань з англійської мови, обізнаність в культурі та політичному устрої Сполученого Королівства, силу командного духу справжніх українців.
По закінченню інтелектуальної гри всіх учасників було нагороджено сертифікатами та цікавими подарунками (настільними іграми «Крокодил» або «Шерлок»).