MEDIAграмотність: критичне мислення = успіх

В затишній атмосфері роздумів за філіжанкою кави (найбільш щирими ми буваємо в колі друзів за горнятком запашної кави) цикловою комісією дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки було проведено заняття на актуальну тему: «MEDIAграмотність: критичне мислення = успіх», на яке завітали і викладачі спецдисциплін, і майстри виробничого навчання.

Розпочала заняття-роздуми голова циклової комісії Дубченко Л.Г., яка наголосила на тому, що спільним завданням педагогів коледжу є організовувати освітній процес із застосуванням  максимально ефективних методик навчання,  прищеплюючи вихованцям  пізнавальні інтереси, медіаосвітні компетентності та зацікавлюючи при цьому не лише своїм предметом, а й  в обраною професією.

Своїми напрацюваннями з теми поділилися педагоги Линова Ю.Ю. («Медіаграмотність – MUST HAVE студентів у процесі вивчення іноземної мови»), Пренковська В.О. («Історичні джерела як засіб розвитку медіаграмотності та критичного мислення»).

Юхно Р.А. запропонувала  завдання щодо фактів і фейків у математиці, вправи на розвиток логіки, які вона розв’язує зі студентами та учнями різних відділень («Цікава математика»). Чернишова Т.І. представила можливості інтернету щодо здійснення екскурсій (Віртуальна екскурсія «Римські канікули»).

Приємно і з користю  було випито горнятко кави!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *