В затишній атмосфері роздумів за філіжанкою кави (найбільш щирими ми буваємо в колі друзів за горнятком запашної кави) цикловою комісією дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки було проведено заняття на актуальну тему: «MEDIAграмотність: критичне мислення = успіх», на яке завітали і викладачі спецдисциплін, і майстри виробничого навчання.
Розпочала заняття-роздуми голова циклової комісії Дубченко Л.Г., яка наголосила на тому, що спільним завданням педагогів коледжу є організовувати освітній процес із застосуванням максимально ефективних методик навчання, прищеплюючи вихованцям пізнавальні інтереси, медіаосвітні компетентності та зацікавлюючи при цьому не лише своїм предметом, а й в обраною професією.
Своїми напрацюваннями з теми поділилися педагоги Линова Ю.Ю. («Медіаграмотність – MUST HAVE студентів у процесі вивчення іноземної мови»), Пренковська В.О. («Історичні джерела як засіб розвитку медіаграмотності та критичного мислення»).
Юхно Р.А. запропонувала завдання щодо фактів і фейків у математиці, вправи на розвиток логіки, які вона розв’язує зі студентами та учнями різних відділень («Цікава математика»). Чернишова Т.І. представила можливості інтернету щодо здійснення екскурсій (Віртуальна екскурсія «Римські канікули»).
Приємно і з користю було випито горнятко кави!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-5793eae7f5d60abdd023e206708247c6-V.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-a4b632183fc6af3577f23b241604dae9-V.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG-aa7d59774df28a708dfb5470af3c2ea0-V.jpg)