Soft skills у розвитку ключових компетентностей здобувачів професійної освіти

15 листопада 2023 року викладачі Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну долучились до вебінару-практикуму для педагогічних працівників напряму сфери послуг закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області на тему: «Soft skills у розвитку ключових компетентностей здобувачів професійної освіти напряму сфери послуг у позааудиторній навчальній діяльності».

Шмегельська Юлія Василівна, викладач спеціальних предметів, виступила з доповіддю на тему «Форми і методи розвитку Soft skills у здобувачів професійної освіти напряму «Сфера послуг»», презентувала досягнення здобувачів освіти, отримані під час позааудиторної діяльності коледжу.

Поліщук Оксана Володимирівна, голова циклової комісії «Легка промисловість», викладач спеціальних дисциплін, акцентувала увагу на розвитку творчих здібностей та креативності здобувачів освіти коледжу для їх успішної реалізації на ринку праці. Визначальним є те, що становлення професіонала можливе тільки тоді, коли в системі його навичок переважають не лише професійні, а й ключові гнучкі навички та цифрові компетентності.

Попри складнощі, які виникають під час освітнього процесу, колектив коледжу постійно вдосконалює свої професійні знання та навички, активно працює над підготовкою висококваліфікованих фахівців за напрямом  сфери послуг.