Stakeholderstvo в дії

В рамках Днів науки та творчості 2023 року здобувачі освіти спеціальності 186 Видавництво та поліграфії разом з учнями професії 4112 Оператор комп’ютерної верстки, під керівництвом викладачів ЦК “Документознавство та комп’ютерні технології, відвідали серію воркшопів від провідних спеціалістів ПрАТ «Білоцерківська книжкова фабрика».

Метою участі у заходах було удосконалення теоретично-практичних знань та вмінь з дисциплін: Технологія формних процесів та Основи технології поліграфічного виробництва.

Здобувачі освіти отримали можливість здійснити виготовлення форм офсетного друку, їх монтажу на друкарське обладнання та визначення недоліків друку.

Учні ж професії Оператор комп’ютерної верстки стали учасниками впровадженої у виробництво сучасної технології палітурних процесів, що дає змогу виготовляти книги якісно та в короткі терміни.

Також вдалось долучитись до роботи на обладнанні для флатування та обрізки паперу, офарбовій друкарській машині Planeta та чотирьохфарбовій друкарській машині Rapida.

Спіпраця триває!