22 листопада 2023 року відбулось підбиття підсумків XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2023) з інформатики, в якій традиційно взяли участь здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.
Завдання XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» – це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання.
Учасники онлайн-змагань продемонстрували реальний рівень своїх знань, адже для всіх були створені рівні умови.
Вітаємо наших переможців та бажаємо подальшого розвитку в галузі ІТ-технологій!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-24_10-12-41-400-725x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-24_10-12-42-321-725x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-24_10-12-40-633-725x1024.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-24_10-12-41-019-725x1024.jpg)