XXVI чемпіонат України СПУ

20 вересня 2023 року здобувачі освіти та викладачі циклової комісії «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь у XXVI чемпіонаті України СПУ, який відбувся в рамках найбільшої виставки індустрії краси InterCHARM-Ukraine 2023 у м. Києві.

Попри воєнний стан й всі складнощі здобувачі освіти гідно представили свої вміння у змаганнях з перукарського мистецтва, макіяжу та моделювання брів – стали чемпіонами України у перукарському мистецтві серед студентів й отримали нагороди у різних номінаціях!

Сивериненко Ліна (гр. ХМ-3) – І місце у номінації «Український етностиль»;

Гончарук Вікторія (гр. ХМ-3) – І місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами пастижерних виробів»;

Бакуменко Аліна (гр. ХМ-3) – ІІ місце у номінації «Smoky eyes класичний за правилами ОМС» та ІІІ місце у номінації «Креативний макіяж»;

Мисловська Анна (гр. П-17) – ІІ місце у номінації «Чоловіча повсякденна стрижка та укладка»;

Рашкович Рієста (гр. ХМ-3) – ІІІ місце у номінації «Весільний комерційний макіяж за правилами ОМС» та ІІІ місце у номінації «Модна жіноча укладка Голівудська хвиля»;

Давиденко Анна (гр. П-17) – участь у номінації «Чоловіча повсякденна стрижка та укладка».

Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну відзначено кубком у номінації «Краща команда серед студентів навчальних закладів»!

Викладачі-наставники, Шмегельська Юлія, Урюпіна Марина та Андрієнко Ольга, отримали подяки від Спілки професіоналів України в індустрії краси.

Шмегельська Юлія також отримала кубок кращого тренера студентів навчальних закладів.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальшого професійного розвитку та креативності в обраній професії!