6 грудня – День Збройних Сил України. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
Заняття сьогодні розпочалися з привітання та вшанування тих, хто захищає нашу країну. Ми дуже дякуємо кожному захиснику і кожній захисниці за можливість навчатися і жити у вільній країні. Хоч і з повітряними тривогами, під обстрілами та з хвилюваннями, але ми, як і ви, не здаємося.
Тож в цей день в коледжі провели благодійний ярмарок, до якого долучились більшість груп. Всі виручені кошти, а їх більше десяти тисяч гривен, підуть на допомогу 21 батальйону спецпризначення, які зараз знаходяться на Донецькому напрямку. Кожен, навіть найменший внесок, є важливим і тільки в єдності ми можемо перемогти. Все буде Україна!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x473.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2.Привітання-до-Дня-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x473.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/4.-Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/5.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/6.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/8.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/9.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/11.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/12.Ярмарок-на-допомогу-ЗСУ-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/Студрада-організатор-ярмарку-1024x768.jpg)