Завершальним єтапом вивченням дисципліни «Художнє проєктування виробів» відбувся захист курсових проєктів студентів V курсу, спеціальність 182 Технології легкої промисловості Освітньо-професійна програма Моделювання та конструювання промислових виробів.
Роботи студентів показали високий рівень самостійності, творчості, креативності у підході до виконання різних за складністю завдань.
Захист курсового проєкту показав, що дисципліна «Художнє проєктування виробів» є цікавою для здобувачів освіти, спрямована на набуття досвіду власної творчої діяльності, розв’язання творчих завдань та підвищує професіоналізм.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221223_105546.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221223_215617.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221223_220406.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221223_222548.jpg)