З досвіду ефективного використання навчально-методичного комплексу освітньої компоненти

19 січня 2023 року в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну в рамках проведення Методичної майстерні на тему «Підвищення ефективності навчання шляхом раціонального використання форм і методів освітньої діяльності» відбулося засідання педагогічного колективу, на якому викладач циклової комісії дисциплін курсу загальноосвітньої підготовки, В. Цибок, презентувала власний досвід щодо розробки й ефективного використання навчального-методичного комплексу під час викладання економічних дисциплін.

В. Цибок визначила сукупність освітніх компонент, що забезпечують повну реалізацію завдань та змісту навчальних дисциплін під час їх вивчення й наголосила, що від структури НМК залежить досягнення якості освітнього процесу, ефективність проведення лекційних занять, організація виконання самостійних та семінарських робіт здобувачем освіти, як в умовах очного навчання, так і в змішаному та онлайн форматах.

Викладач зосередила увагу на важливості реалізації в освітній діяльності окремих стратегічних цілей Міністерства освіти і науки України, визначених Програмою великої трансформації «Освіта 4.0: український світанок», зокрема її складової EDUCATION 3.0 «Самоосвіта на основі безкоштовного контенту, новації та творчості, де вчитель є координатором або менеджером процесу».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *