Такі густі смарагдові слова
жили в тобі і вибухали з тебе.
Ліна Костенко
З дідів-прадідів мужня, нескорена, вічна, велична, величава МОВО мого народу! Сьогодні ми складаємо тобі пісню шани і любові, святкуючи Міжнародний день рідної мови.
Здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, закохані в мелодійно-бентежно-досконале УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО, стрілися сьогодні, щоб вкотре переконатися у вершинності мови рідної, а ще своїми знаннями найтонших відтінків слова подякувати мові. І дяка ця – виконання завдань загальноколеджанського етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови.
На цей урочистий захід зібрали здобувачів освіти викладачі української мови Дубченко Л.Г. та Старовойт Д.О. у затишній аудиторії укриття коледжу (на жаль, повітряна тривога внесла свої корективи). Та ніякі перешкоди не змогли зіпсувати теплу, творчу атмосферу конкурсу.
Щирими словами підтримала присутніх заступник директора з навчальної роботи Денисова А.В.
Зараз студенти працюють над завданнями. Побажаємо їм успіхів!
Друзі, чекайте результатів олімпіади!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_17_2024-02-21_14-07-49.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_27_2024-02-21_14-07-49.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_19_2024-02-21_14-07-49.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_6_2024-02-21_14-07-49.jpg)