13 січня 2023 року у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників на тему: «Структура та зміст роботи класного керівника на засадах педагогіки партнерства»
Головним орієнтиром в організації освітнього процесу у рамках педагогіки партнерства є орієнтація на дитину та розкриття її індивідуальних здібностей.
Педагогіка партнерства створює рамку для конструктивного діалогу та співпраці між здобувачами освіти, батьками та викладачами, щоб молодь була щасливою, а якість освіти була вищою.
Доповідачі Дабіжа Н.А., Кулик К.А., Степанчук К.О. презентували присутнім на засіданні свій досвід роботи та провели інтерактивні ігри, які використовують в роботі з академічною групою. Відбулася фахова дискусія щодо актуальних проблем педагогіки партнерства.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/13-774.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/13-893.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/13-997.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/299.jpg)