26 травня 2023 року у рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти відбулась презентація переможцями авторських цифрових навчально-методичних матеріалів за результатами конкурсу «Кращі практики цифровізації освітнього контенту за професійним спрямуванням», організованого Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області.
Викладачі Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну у конкурсі посіли призові місця:
Корнієнко Оксана Вікторівна (електронний посібник «Практичні завдання з дисципліни «Комп’ютерна графіка») – друге місце у номінації «Авторські електронні посібники (підручники) професійного спрямування»;
Шмегельська Юлія Василівна (збірник майстер-класів «Інтерактивні плакати на тему «Історична зачіска») – перше місце у номінації «Збірник відео майстер-класів за окремою темою/модулем професійного спрямування» за напрямом підготовки кваліфікованих робітників «Сфера послуг».
Цифровізація навчального контенту відіграє важливу роль у сучасному освітньому процесі. Вона має потужний вплив на якість навчання, доступність матеріалів, розвиток навичок та підготовку здобувачів освіти до сучасних вимог ринку праці.
Що робить цифровий контент унікальним? По-перше, цифровий контент містить відео, анімацію, інтерактивні вправи, тести та дозволяє організувати спільну роботу над проєктами тощо, що робить навчання цікавим та змінює традиційний пасивний підхід. По-друге, цифровий контент адаптований до індивідуальних потреб та рівня знань здобувачів освіти, надає можливість вибору шляху навчання, самостійного темпу, що допомагає забезпечити більш ефективне навчання. По-третє, цифровий контент доступний з різних пристроїв, таких як комп’ютери, смартфони та планшети. Він може бути доступний онлайн або завантажуватися для офлайн використання – це забезпечує гнучкість та зручність для користувачів.
Щиро вітаємо переможців конкурсу «Кращі практики цифровізації освітнього контенту за професійним спрямуванням»! Ваша праця є внеском у покращення освіти в цифрову еру! Адже ви допомагаєте молодому поколінню отримати необхідні знання та вміння, щоб стати успішними у подальшій професійній діяльності!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-f7aa528d040c558a5e6a0e01a44ee9a52f24714c90196de8765bfb9b0d201021_86858138-1024x448.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-468a2ce386ec94c71c7792caa6caddc7b56b098c9fc2027e26cc9d86b16f22f1_2df502a4.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-425d71ba196f177f66c5575cd03173988bf898c4ec49e4f6f1b9c42c5c069d71_cb3a12fc-1024x434.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-28691b69011b97be7510915fc9c1327f300ace4289504aa97f26ea62820f7a53_895450c.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2.png)