Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно. Це стосується і сфери дорожнього руху та експлуатації транспорту, безпека якої зазнала додаткових загроз.
Враховуючи вразливість учасників дорожнього руху в період воєнного стану, вимушену необхідність мільйонів громадян України у переміщенні на автомобільному та іншому транспорті на значні відстані територією держави, виникла необхідність вкотре нагадати про безпечне поводження на дорогах.
З цією метою 16 травня 2023 року в рамках 7 Глобального тижня безпеки дорожнього руху для здобувачів освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну була організована зустріч з працівниками Національної поліції т.в.о. старшого інспектора групи зв’язку з громадськістю полку патрульної поліції м. Біла Церква та Білоцеківського району сержантом поліції Вікторією Цвіркун і т.в.о. інспектора групи зв’язку з громадськістю полку патрульної поліції м. Біла Церква та Білоцеківського району сержантом поліції Аліною Довжик.
Фахівці нагадали про небезпеку дорожньо-транспортних пригод, розповіли про правила уникнення ДТП, види ДТП, дії свідка ДТП, пояснили причини дорожньо-транспортних подій.
Ця бесіда закцентувала увагу здобувачів освіти на захисті їхнього життя та здоров’я у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-0df3e047da259a2a0cdb2e2e6b5a80de3e6dee7f73eced5d348e39a4aab60b18_2f6a2ffbd7596339-1024x525.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/0-02-05-016bf766acbe3fc42d46256e9e5d8550282f0fc28b747cf72e917d91c0c94400_89895c63cc9d58cb-1024x768.jpg)