Новий навчальний рік в нашому коледжі розпочато з привітання директором Аллою Степурою першокурсників на урочистій лінійці. Студентство поповнилось 220 майбутніми фахівцями.
В нашій рідній країні війна, Україна виборює свою незалежність та право на існування! Тому перший урок провели на тему: «Ми українці: честь і слава незламним!». Він пройшов в незвичному патріотичному форматі, матеріал якого не залишив байдужим жодного слухача. Звичайно, студентів ознайомили з правилами безпеки під час військових дій.
Нехай цей день стане по справжньому радісним та піднесеним, адже в перший день осені ми творимо нову історію – історію нашого коледжу. Дякуємо всім захисникам і захисницям за можливість провести це свято! Наш вклад в перемогу – це отримання фахової освіти для допомоги в розбудові нашої країни після перемоги, це бути свідомим громадянином та патріотом України!
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-5-4.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-3-2.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-1-4.jpg)
![](https://test.bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-6-1.jpg)