16 лютого 2024 року Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну долучився до вебінару-практикуму «Безпечна поведінка всіх учасників освітнього процесу у цифровому середовищі», що організований Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області для заступників директорів з навчальної роботи, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, заступників директорів з навчально-виховної роботи, методистів, відповідальних осіб за організацію освітнього процесу за дистанційною формою та/чи з використанням технологій дистанційного навчання, а також всіх бажаючих педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.
Лілія Орел, юрист-психолог, надала корисні поради щодо обробки й захисту персональних даних всіх учасників освітнього процесу в закладах освіти та цифровому середовищі відповідно до законодавчої бази України.
Олена Юденкова, доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО, наголосила на важливості забезпечення академічної доброчесності та професійної етики в освітньому середовищі.
Отриманні знання під час вебінару сприятимуть удосконаленню надійного й етичного середовища у закладах освіти та якісному й безпечному розвитку кожного учасника освітнього процесу.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-16_14-25-26-096-1024x493.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-16_14-25-26-702-1024x508.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-16_14-25-25-314-1024x523.jpg)