Наприкінці грудня 2023 року здобувачі освіти ІІІ курсу спеціальності “Моделювання та конструювання промислових виробів”
продемонстрували високий рівень вмінь та навичок у галузі моделювання та конструювання.
Підсумковою роботою навчальної практики стало виготовлення виробів верхнього плечового одягу. Представлені моделі свідчать про творчий потенціал молодих фахівців та перспективи розвитку у галузі дизайну та промислового виробництва.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0653.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0664.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0681.jpg)