25 жовтня 2023 року, у межах діяльності Студії фасилітації, педагоги коледжу стали учасниками заходу щодо переваг застосування засобів електронного навчання, як одного із чинників підвищення мотивації здобувачів освіти до навчання в умовах цифрової освітньої екосистеми.
Захід об’єднав як досвідчених педагогів так і педагогів-початківців. Це дало змогу не лише проаналізувати та узагальнити основні способи та методи мотивації до навчання здобувачів коледжу, а і визначити нові можливості їх удосконалення. Сучасними прикладами таких методів і є застосування електронних засобів навчання, що об’єднують у своїй структурі нейромережі, штучний інтелект, машинне навчання та хмарні освітні платформи.
Тандемна плідна робота педагогів коледжу – запору якісного освітнього процесу. Тримаємо освітній фронт. Все буде Україна!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-26_08-16-45-283.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-26_08-16-45-503.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-26_08-16-45-558.jpg)