21 квітня 2023 року, напередодні Днів науки та творчості у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну, методист Діана Олександрівна Старовойт та здобувач освіти І курсу Денис Максимець взяли участь у фінальному етапі конкурсу наукових проєктів, який щорічно проводиться за підтримки Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, в рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» у секції «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики».
Презентовано науковий проєкт «Серія інформаційно-практичних заходів для учасників освітнього процесу закладу фахової передвищої освіти «Свідома академічна відповідальність як запорука якісної освіти»».
Мета проєкту полягала у теоретичному обґрунтуванні упровадження норм академічної доброчесності у закладах освіти та представлені практичного досвіду Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну щодо організації освітнього середовища, визначною рисою якого є взаємна повага та свідома академічна відповідальність усіх учасників освітнього процесу
Вітаємо Діану Старовойт та Дениса Максимця із гідним виступом та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-3.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-2.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-3.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-2.jpg)