25 квітня, в рамках Днів науки та творчості у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну, для здобувачів освіти напряму «Перукарське мистецтво» проведено майстер-клас «Сучасний весільний образ». Спікери заходу – Дзюман Анна, відома візажистка та засновниця школи oasis.beauty.school та Косяк Ярослава, випускниця коледжу та перукар цієї школи.
Під час заходу Анна продемонструвала виконання весільного макіяжу, а Ярослава виконала весільну зачіску. Особливу увагу було зосереджено на процесі спільної роботи візажиста та перукаря, що є ключовим елементом успішного створення ідеального весільного образу.
Найактивніші здобувачі освіти також отримали подарунки від школи та запрошення на роботу.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_08-15-17-336-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_08-15-17-632-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_08-15-18-141-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-26_07-55-14-388-768x1024.jpg)