13 листопада 2023 року у спортивній залі коледжу відбулась товаристська зустріч з волейболу між дівчатами групи М-4 та збірною командою, до складу якої увійшли здобувачки освіти груп ХМ 1, ХМ-2, М-1, В-4 та П-17-18.
Мета зустрічі – відпрацювання техніко-тактичних елементів та ігрових і стандартних комбінацій.
Захід проведено в межах роботи спортивної секції з волейболу під керівництвом Людмили Журавель, викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
У напруженій боротьбі перемогла команда групи М-4. Гра супроводжувалась активною підтримкою вболівальників та всі учасники отримали незабутні враження та позитивні емоції.
Наголошуємо, що регулярні заняття волейболом зміцнюють організм, позитивно впливають на нервову систему, а також розвивають вміння працювати у команді. Тож запрошуємо всіх охочих активно долучатись до цього виду спорту!
Дякуємо всім учасникам змагань! Все буде Україна!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-14_11-59-28-965-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-14_11-59-19-497-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/2023-11-14_11-59-37-933-1024x768.jpg)