Чи вважаєте ви математику веселою наукою? А фізику інструментом розвитку творчих здібностей? З впевненістю можемо сказати, що це саме так! І 15 травня 2023 року викладач фізики Степенчук К. О., викладач математики Юхно Р. А. та студенти груп Д-2 та К 13-14 довели це, провівши фізико-математичну гру «Таємниці точних наук». Сучасний світ не стоїть на місці. І тому, щоб забезпечити якісну взаємодію між здобувачами освіти та викладачами, щоб зацікавити, захопити та заполонити душі дітей точними науками, було вирішено розбавити традиційні аудиторні заняття грою-змаганнями. Тут студенти змогли відшукати фізику та математику не тільки у формулах та цифрах, а й у піснях, інтерактивних та творчих завданнях і навіть у мистецтві.
В результаті проведення гри, ми змогли показати, що фізика і математика не нудні науки. Вони дуже цікаві, потрібні, в них є місце для творчості, а головне, – доступні для всіх.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347266398_164327913277189_6126428968703350213_n-1024x446.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347239754_950428272769795_5758053235141220034_n-1024x576.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347398436_273874565063715_4967342310049983052_n-1024x576.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347131934_1271845936875160_2234773889219977843_n-1024x768.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/347123521_195419763418284_9114637373011253382_n-1024x768.jpg)