13 грудня 2023 року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь у відкритому чемпіонаті Білоцерківської громади з настільного тенісу за програмою міських спортивних ігор студентської молоді.
У запеклій бортьбі серед 8 коледжів,
Сандратінова Марина, здобувачка освіти ІІ курсу за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості. Моделювання та конструювання промислових виробів, посіла перше місце серед дівчат.
У командному заліку серед хлопців –
Димитрук Макар та Гаврилюк Володимир, здобувачі освіти І курсу, професії 4112 Оператор компʼютерної верстки, посіли 4 місце серед 9 коледжів Білої Церкви!
Вітаємо всіх учасників, бажаємо спортивних перемог, міцного здоровʼя та успіхів у навчанні!
Все буде Україна 🇺🇦!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-da17b3629be646e6a6391d08c43adb57aee37b767c79d0e1557041e57487151b_c3c4d371813e5003.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-e7492d67c04c2792e80248f540d56431a3c0141c8ed3daa4fdcf637660dcfa8e_2be139faf7661045.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-a2b9011a4bcc5d8d4a1584ec814773d8fb2713d234a9fdb18d8b48d8dbd9d208_a7bfc3d9c2d8e6c6.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-a51fd1df331ced49fc53638b42f3c186d38c96f44d35e431ea4ec721b49b6180_b103e9292e49f837.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-532824550b710e8177e5d164b93f0348803441b94638d21fffc935ecbfae4819_af5058c3a1375c9-1024x426.jpg)