В переддень річниці Чорнобильської трагедії у гуртожитку №1 Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну був проведений історичний репортаж «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі», з метою виховання у здобувачів освіти поваги та пошани до тих, хто ціною свого життя захистив людство від смерті.
Учасники заходу переглянули і обговорили відеофільм «Чорнобильська трагедія – біль України» та познайомилися з книжковою виставкою «Катастрофа, закарбована в літературі».
Учасники одностайно прийшли до висновку, що Чорнобиль і досі є незагоєною раною, а спогади про ті події пронизують серця гострим болем. Люди повинні бути пильнішими і відповідальнішими за свої поступки і дії, щоб життя на нашій планеті існувало завжди і процвітала радість і впевненість у завтрашньому дні.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_173819-1.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_173732.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240425_133145.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_164437-1.jpg)