14 лютого 2024 року, в межах програми «Компанія» з розвитку підприємницьких здібностей від Junior Achievement (Німеччина), студентська компанія «Double D» організувала ярмарок до Дня Святого Валентина з метою реалізації власноруч виготовленої продукції й отримання грошових коштів для подальшого розвитку бізнесу.
Під час проведення ярмарка учасникам освітнього процесу були представлені найкращі роботи з хенд-мейду – різноманітні прикраси й низка іншої тематичної продукції до Дня закоханих.
Всі охочі не пропустили можливості придбати щось захоплююче та оригінальне до свята й купили подарунки своїм близьким, друзям і коханим. Бажаємо коледжанському стартап-проєкту, молодій компанії «Double D» швидкого впровадження інновацій, генерування ідей, успішної реалізації унікальних продуктів й максимізації прибутків.
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-14_13-10-51-464.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-14_13-09-44-927.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2024-02-14_13-09-04-309.jpg)