16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну проводиться Всеукраїнська акції «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захист прав жінок.
25 листопада здобувачі освіти коледжу доєдналися до всеукраїнської акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», яка була проведена Молодіжним центром Білої Церкви. Адже саме цей день оголошено Міжнародним днем боротьби з насильством жінок. Під час заходу учасники приймали активну участь у відкритті серця інтерактивної мозаїки з фрагментами неприйнятних ситуацій в сучасному суспільстві. Також мали можливість пограти в онлайн гру, завдяки якій дізналися про різні форми насильства, ставлення мешканців міста до проблеми та пункти допомоги.
1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та солідарності з Віл-позитивними та хворими на СНІД людьми. Студентська рада коледжу також долучилися до цієї акції, провівши інформаційний захід про шляхи передачі та запобігання ВІЛ/СНІДу. Червона стрічки – символ антиСНІДівського руху майоріла на грудях кожного у учасника навчального процесу, вшановуючи пам’ять про сотні тисяч людей, які втратили своє життя через хворобу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *