Здобувачі освіти нашого коледжу готуються до Національного мультипредметного тесту з математики, тому взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Уся правда про НМТ з математики» від освітнього проєкту «На Урок».
Здобувачі освіти виконували пізнавальні завдання, з яких вони дізналися актуальну інформацію для учасників НМТ, правила, за якими проводяться тестування, ознайомилися з типами завдань і досвід минулих років. А також перевірили свої знання, виконавши практичні завдання з математики.
За результатами конкурсу переможці нагороджені Дипломами:
Диплом І ступеня – Козачок Поліна (гр. В-1), Строган Заріна (гр. М-2), Матвєєва Софія (гр. М-2)
Диплом ІІІ ступеня – Максименко Валерія ( гр. В-1)
Вітаємо наших переможців!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1780.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1781.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1782.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1783.jpg)