25-26 січня 2024 року викладачі та здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну взяли участь в освітньому заході “Табір підприємництва”, який організовано в межах програми “Компанія” від Junior Achievement Ukraine за підтримки Німеччини.
«Табір підприємництва» – це унікальна можливість для здобувачів освіти отримати знання з підприємницької діяльності, вирішуючи практичні завдання за допомогою бізнес-менторів.
Під час заходу викладачі Валентина Цибок, Діана Старовойт отримали нові знання щодо ведення фінансів та обліку навчальної компанії, а здобувачі освіти Максимець Денис (В-2), Салабай Софія (К-15), Халдєєва Діана (М-2), Старовіт Вероніка (Д-2) – корисні поради щодо правил управління маркетингом бізнес-проєктів, секрети комунікації бренду з клієнтами та успішно презентували свою учнівську компанію “Double D” перед організаторами й іншими учасниками табору.
Запрошуємо детальніше ознайомитись з учнівською компанією Double D” та ексклюзивною продукцією за посиланням: https://www.instagram.com/double_d_ua?igsh=OW4zYWVvNXp1cHVo
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2024-01-27_09-15-00-914.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2024-01-27_09-15-02-961.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/2024-01-27_09-15-04-255.jpg)