27 листопада 2022 року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну професії 4113 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення взяли участь у XV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2022) з інформатики.
Дана олімпіада – це одна з ефективних форм проведення контролю знань, здобутих як під час очного, так і дистанційного навчання, та унікальна можливість продемонструвати реальний рівень своїх знань.
Завдання XV Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» – це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового; це захопливі інтерактивні завдання.
Вітаємо наших переможців та бажаємо подальшого розвитку в галузі ІТ-технологій!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/1.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/3.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/5.jpg)
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/4.jpg)