Національно-патріотичне виховання
Нормативні документи
Заходи
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне26.jpg)
#НаціональнаРуханка_UBS
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне25.jpg)
В родинному колі кожен день – це нова казка
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне24.jpg)
Флешмоб до Дня вишиванки
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне23.jpg)
Христос Воскрес – Воскресне Україна! Великодні листівки як зброя
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне22.jpg)
Чорнобиль не має минулого часу
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне21.jpg)
Незабутня зустріч з незламними
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне20.jpg)
Підведення підсумків виставки-конкурсу «Краса руками молодих»
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/національно-патріотичне19.jpg)
Екскурсія до Білоцерківського краєзнавчого музею : виставка «Шляхами Кобзаря»
Поетична естафета "Ну що б, здавалося, слова..."
Флешмоб "Єднаймо душі словом Кобзаря!"
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне15.jpg)
День пам’яті героїв небесної сотні
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне14.jpg)
Ми єдині - бо разом!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне1-300x217.jpg)
День пам’яті Героїв Крут
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне2-300x217.jpg)
Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне3-300x217.jpg)
ІІ (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!»
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне4-300x217.jpg)
Хустка – долі берегиня
Дякуємо ЗСУ!
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне6-300x217.jpg)
День Гідності і Свободи
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне7-300x217.jpg)
Твори добро для тих, хто поруч…
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне8-300x217.jpg)
Запалимо свічки, хвилиною мовчання. Пом’янемо всіх жертв отих страшних часів…
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне9-300x217.jpg)
Ми – нащадки козацької слави
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне10-300x217.jpg)
День української писемності та мови – 2023
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне11-300x217.jpg)
Щорічний забіг пам’яті захисників та захисниць України «Шаную воїнів – біжу за Героя України!»
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне12-300x217.jpg)
Тиждень, присвячений Дню захисників та захисниць України, Дню козацтва
![](https://bcsd.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/національно-патріотичне13-300x217.jpg)
Нам потрібен Мир! Нам потрібна Перемога!
Інсталяція "Нескорена Україна"
Віночок поезій Тараса Шевченка "Огонь запеклих не пече..."
13 листопада – Всесвітній день доброти!
Не є таємницею, що у сучасному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план. Це свято дає можливість згадати про таку якість людських відносин як доброта, та об’єднати людей у прощенні творити добро. Адже робити його зовсім не складно, бо результат добрих вчинків, завжди позитив. Тож здобувачі освіти та працівники коледжу теж долучилися до свята, адже добрі справи – підвищують настрій.
Доброта – це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її дарує та приймає.
14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Здобувачі освіти та працівники Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну також завжди долучаються до привітань та шанувань мужності, бойових подвигів та героїзму наших захисників і захисниць. Завдяки їм, ми навчаємось і професійно зростаємо.
Це свято також усіх громадян, які своєю сумлінною працею, громадською діяльністю та волонтерством забезпечують захист України та наближають її до Перемоги. Цьогоріч до Дня захисників і захисниць України пройшов ряд тематичних заходів.
Мета заходів: сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України.
А ще в жовтні 2022 наша студентка В-1 Тетяна Спіцина взяла участь в міському онлайн-конкурсі до Дня Українського козацтва “Слово про Україну” з авторською літературно-музичною композицією “Залежить час найближчий насамперед від тебе!”. Конкурсантка є учасницею поетичної студії “Етюд”, керівником якої є викладач з Великої літери Людмила Дубченко.
Здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, як і кожен свідомий українець, мріють про якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про загоєння нестерпних ран у людських серцях та бажають всім миру в усьому – в сім’ях, в серцях та у нашій рідній Україні!
21 вересня в Міжнародний день миру здобувачі освіти коледжу провели флешмоб, вікторину та оформили виставкові роботи в рекреації біля спортивної зали та виготовили ряд відеороликів виховного характеру.
Метою виставкових робіт та відеороликів, в рамках Міжнародного дня Миру, було донесення студентської думки про те, найбільше у світі щастя – це, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат!
Виставкові роботи можна переглянути у навчальному корпусі Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну у зручний для вас час.
Цьогоріч Біла Церква відзначає 990-у річницю від часу свого заснування. За майже тисячолітню історію нашому місту довелося пережити чимало і складних, і славних періодів. І сьогодні в час повномасштабної війни росії з Україною Біла Церква героїчно допомагає долати ворога i наближає перемогу!
Біла Церква – найбільше місто Київщини, промисловий, культурний, освітній та історичний центр. А запорукою вагомих трудових здобутків Білої Церкви є самовіддана праця, професійне зростання здобувачів освіти та велика любов до рідного міста.
Метою заходів до Дня Білої Церкви є завдання виховувати у підростаючого покоління та усіх жителів міста почуття гордості за рідний край, своє місто, де народились і виросли чи проживають на даний час.
Переглянути відео: https://youtube.com/shorts/Bk7RHqxiRrY?feature=share
29 вересня – День пам’яті трагедії Бабиного Яру. Одна з найстрашніших подій в історії українського народу, коли в Бабиному Яру були проведені масові розстріли мирного населення.
Це та сторінка трагічного минулого, яку не можна прогорнути і забути. Проводячи паралелі крізь час, сьогодні ми стаємо свідками військових злочинів та таких же нелюдських діянь нашого сусіда-агресора. Весь світ має знати ціну байдужості, безпам’ятства своєї історії й відчути, той біль, що генетичним кодом закрався в людські закатовані душі.
Мета заходу: розкрити суть трагедії Бабиного Яру, пояснити її вплив на долю людства, викрити людиноненависницьку політику нацизму;формувати історичну пам’ять сучасників, формувати в здобувачів освіти усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.
Хвилина мовчання – це короткочасне мовчання всіх присутніх, як вираження скорботи та глибокої поваги до загиблих.
Згідно Указу Президента України №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Росії проти України» від 16 березня 2022 року в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну започатковано щоденно о 9.00 проводити загальнонаціональну хвилину мовчання з метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російських катів проти нашої країни! Герої не вмирають!
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=vJD9YeqxNq8
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=Z4HauzkxBAQ&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=KPaAh0YDLRA&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=aGvE1j4WZVM&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=t9gnrlQAE2o
Сьогодні Україна охоплена війною справжньою, реальною, на якій гинуть військовослужбовці, прикордонники та добровольці, мирні жителі та діти в усіх куточках України. Здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну долучилися до челенджу «УКРАЇНА ДО ПЕРЕМОГИ», щоб підтримати бойовий дух наших захисників, мотивувати їх до Перемоги. Челендж покликаний розвивати національну свідомість, гідність, повагу до захисників України, шану загиблим захисникам і героям, бажання вносити свій вклад в Перемогу України, творче мислення особистості, що володіє сучасним світоглядом і людськими стандартами життя.
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=0GZnJfEPU4Q&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=M1AKK8yl4Jg&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=XZ4dvLhIiR0&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=2eQ_gvU2T9Y&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=L1l5mVi9rA0&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=BqmRgYx6zAA&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=QVswnLw4x3k&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=C6HUrg-4STs
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=F-DCoJflyNI&feature=emb_imp_woyt
Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?v=lm-ZhifIKdc&feature=emb_imp_woyt